|
Product Details:
|
| Highlight: | Shoe and sock spray solutions,Shoe deodorizer valve,Spray cap for shoe cans |
||
|---|---|---|---|
| Material | High-quality plastic (PP & PE) |
| Compatibility | Standard aerosol cans (20-50 mm) |
| Spray Type | Fine mist |
| Color Options | White, Black, Custom |
| Weight | 12-15 g per actuator |
| Dimensions | Height: 28 mm, Diameter: 20 mm |
| Intended Use | Footwear Spray Applications |
Contact Person: Narkie
Tel: 008618032706630
Fax: 0086-317-5200883